Zatiaľ nieje pridaná žiadna udalosť !

°C

Teplota

45cm

Prírodný sneh

VEĽMI DOBRÉ

Podmienky

Live

Webkamera

Mapa

NOVINKY

Sezóna ukončená

Ubytovanie

Lyžiarske stredisko ubytovanie neposkytuje.

Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v zariadeniach v blízkosti strediska:

CHATA NAD KRÁLIKAMI

V našom zariadení je možnosť ubytovania sa v apartmáne, dvoj- a troj-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená internetovým pripojením a televíziou. Je tu možnosť využívania aj sauny. V ubytovacom zariadení sa nachádza reštaurácia.

PENZIÓN KRÁLIKY

Poskytuje ubytovanie pre 23 hostí v 2 a 3 posteľových izbách. V reštaurácii s kapacitou 35 miest poskytujeme celoročné stravovanie. Súčasťou penziónu je aj letná terasa s kapacitou 24 miest na sedenie. Od strediska SKI KRÁLIKY je vzdialený asi 1km.

CHATA ENERGY

Zariadenie pre 24 osôb. 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou dvoch prístelkov na každej izbe. Spoločenská miestnosť s TV. Dve samostatné sprchy, dve WC umiestnených oddelene pre každé pohlavie na každom poschodí.

CHATA BORINKA

Celoročná prevádzka poskytuje ideálne rekreačné podmienky po celý rok s nezabudnuteľnými zážitkami pre milovníkov letnej turistiky. V zimnom období bežecké trate a susediace lyžiarske vleky ponúkajú možnosť lyžovania až do jarných mesiacov.

CHATA MÁRIA

Ubytovacie a stravovacie zariadenie s kapacitou 40 osôb. 8 dvojposteľových izieb a 6 trojposteľových s prístelkom. Sociálne zariadenia v blízkosti izieb na každom podlaží. Spoločenská miestnosť s TV. Vlastná kuchyňa a jedáleň. Pred chatou ohnisko a priestory vhodné na rôzne hry alebo posedenia.

PENZIÓN SLNIEČKO

9 dvojlôžkových izieb a jeden apartmán. Každá izba s TV, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Apartmán má obývaciu izbu s chladničkou, východom na terasu, spálňou s manželským lôžkom, WC a kúpeľňou s vaňou. Celková kapacita je 20 stálych lôžok a 8 prísteliek.

PENZIÓN HOREC

Penzión ponúka pohodlné ubytovanie v 2- až 4- lôžkových izbách s kúpelňou a apartmánoch pre 44 záujemcov. V reštaurácii penziónu si labužníci môžu pochutnať na typických slovenských špecialitách. Kaviareň s krbom je vhodným miestom na usporiadanie spoločenských podujatí.

PENZIÓN U HASTRMANA

Ubytovanie v apartmánoch alebo izbách s celkovou kapacitou 25 lôžok, posedenie v modernom bare alebo relax v saune. Apartmány 2+2 s kuchynkou, lyžiareň, parkovanie, bezdrôtový prístup na internet.

PRIVÁT VETERNÍK

Ponúkame na vrchnom podlaží: dve 3 lôžkové izby s prístelkou a jedna 4 lôžková izba. Každá má samostatný vchod, vlastnú kuchynku, chladničku, mikrovlnku, rýchlovarnu kanvicu, TV, WC, sprchu. Iinternet Wi-Fi. Podlahové vykurovanie. Spodné podlažie: kuchyňa.

VILLA 27

Ponúka vonkajší bazén, à la carte reštauráciu, bar, bezplatné Wi-Fi, saunu, minigolf, satelitná TV, sieťe proti komárom a izby majú súkromnú kúpeľňu. K dispozícii máte bezplatné parkovisko.
LYŽIARSKE STREDISKO JE OTVORENÉ V REŽIME OTP (OČKOVANÍ / TESTOVANI / PO PREKONANÍ COVID)
 1. Za osobu v režime očkovaná, testovaná, alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „osoba v režime OTP“) sa na účely tejto vyhlášky považuje::
  a) osoba kompletne očkovaná,
  b) osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového
  testu, alebo

  c) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.
 1. Za kompletne očkovanú osobu sa na účely využívania lyžiarskych zariadení považuje:
  a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, avšak nie viac ako jeden rok po aplikácii poslednej dávky, alebo
  b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, avšak nie viac ako jeden rok po aplikácii poslednej dávky, alebo
  c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, avšak nie viac ako jeden rok po aplikácii poslednej dávky, alebo
  d) osoba do 12 rokov a dvoch mesiacov veku. – nie je potrebný Covid preukaz, je však potrebné preukázať vek dieťaťa (napr. kartička poistenca zdravotnej poisťovne)
 1. Osobou, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami sa rozumie osoba, ktorá vie uvedenú skutočnosť preukázať na základe pozitívneho výsledku RT-PCR testu; u detí do 12 rokov aj na základe potvrdenia od všeobecného lekára pre deti a dorast dieťaťa vydaného na základe pozitívneho antigénového testu vykonanom v mobilnom očkovacom mieste, vydaného do 15. novembra.2021.