Zatiaľ nieje pridaná žiadna udalosť !

-2.9°C

Teplota

30-55 cm

Prírodný sneh

Veľmi dobré

Podmienky

Live

Webkamera

Mapa

NOVINKY

STREDISKO UZATVORENÉ

Ubytovanie

Lyžiarske stredisko ubytovanie neposkytuje.

Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v zariadeniach v blízkosti strediska:

CHATA NAD KRÁLIKAMI

V našom zariadení je možnosť ubytovania sa v apartmáne, dvoj- a troj-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená internetovým pripojením a televíziou. Je tu možnosť využívania aj sauny. V ubytovacom zariadení sa nachádza reštaurácia.

PENZIÓN KRÁLIKY

Poskytuje ubytovanie pre 23 hostí v 2 a 3 posteľových izbách. V reštaurácii s kapacitou 35 miest poskytujeme celoročné stravovanie. Súčasťou penziónu je aj letná terasa s kapacitou 24 miest na sedenie. Od strediska SKI KRÁLIKY je vzdialený asi 1km.

CHATA ENERGY

Zariadenie pre 24 osôb. 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou dvoch prístelkov na každej izbe. Spoločenská miestnosť s TV. Dve samostatné sprchy, dve WC umiestnených oddelene pre každé pohlavie na každom poschodí.

CHATA BORINKA

Celoročná prevádzka poskytuje ideálne rekreačné podmienky po celý rok s nezabudnuteľnými zážitkami pre milovníkov letnej turistiky. V zimnom období bežecké trate a susediace lyžiarske vleky ponúkajú možnosť lyžovania až do jarných mesiacov.

CHATA MÁRIA

Ubytovacie a stravovacie zariadenie s kapacitou 40 osôb. 8 dvojposteľových izieb a 6 trojposteľových s prístelkom. Sociálne zariadenia v blízkosti izieb na každom podlaží. Spoločenská miestnosť s TV. Vlastná kuchyňa a jedáleň. Pred chatou ohnisko a priestory vhodné na rôzne hry alebo posedenia.

PENZIÓN SLNIEČKO

9 dvojlôžkových izieb a jeden apartmán. Každá izba s TV, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Apartmán má obývaciu izbu s chladničkou, východom na terasu, spálňou s manželským lôžkom, WC a kúpeľňou s vaňou. Celková kapacita je 20 stálych lôžok a 8 prísteliek.

PENZIÓN HOREC

Penzión ponúka pohodlné ubytovanie v 2- až 4- lôžkových izbách s kúpelňou a apartmánoch pre 44 záujemcov. V reštaurácii penziónu si labužníci môžu pochutnať na typických slovenských špecialitách. Kaviareň s krbom je vhodným miestom na usporiadanie spoločenských podujatí.

PENZIÓN U HASTRMANA

Ubytovanie v apartmánoch alebo izbách s celkovou kapacitou 25 lôžok, posedenie v modernom bare alebo relax v saune. Apartmány 2+2 s kuchynkou, lyžiareň, parkovanie, bezdrôtový prístup na internet.

PRIVÁT VETERNÍK

Ponúkame na vrchnom podlaží: dve 3 lôžkové izby s prístelkou a jedna 4 lôžková izba. Každá má samostatný vchod, vlastnú kuchynku, chladničku, mikrovlnku, rýchlovarnu kanvicu, TV, WC, sprchu. Iinternet Wi-Fi. Podlahové vykurovanie. Spodné podlažie: kuchyňa.

VILLA 27

Ponúka vonkajší bazén, à la carte reštauráciu, bar, bezplatné Wi-Fi, saunu, minigolf, satelitná TV, sieťe proti komárom a izby majú súkromnú kúpeľňu. K dispozícii máte bezplatné parkovisko.
VSTUP NA VLEKY A LANOVKU LEN S NEGATÍVNYM TESTOM
NIE STARŠÍM AKO 72 HODÍN
ALEBO POTVRDENÍM O PREKONANÍ
OCHORENIA COVID-19